نمایشگاه شب پرستاره تهران

نمایشگاه نقاشی شب پرستاره تهران

این عکس پر از خاطره خوب و روح نواز از فضایی که بعد از مدتها فاصله گرفتن از جمع های هنری تجربش کردم.

کلی کارای خوشگل و سرشار از احساس از هنرمندان سراسر کشور که در برج آزادی کنار هم چیده شده بودن و هر اثر به نحوی تو رو مجذوب خودش می کرد.

توی این نمایشگاه با استاد نوه سی عزیز افتخار ملاقات پیدا کردم و البته اساتید به اثر سیاه قلم من که با عنوان حباب» بود لطف داشتن و بسیار منو مورد محبت خودشون قرار دادن.

در روز افتتاحیه و بعد از اهدای گواهی حضور به هر هنرمند ده اثر برتر بین حدود 200 اثر رو انتخاب و لوح و هدایایی تقدیم کردند که دو اثر من به عنوان اثر برتر در بین آثار سیاه قلم به عنوان اثر برتر برگزیده شد

دوستان عزیز از سایت ما هم دیدن کنید 

گالری نقاشی کافه هنر کرج هم به صورت مجازی و هم آنلاین پذیرای شما عزیزان علاقمند به هنره

با هر سنی که دارید و علاقمند به هر سبکی که هستید (سیاه قلم، رنگ و روغن، تکسچر و.) میتونید با ما همراه بشید تا استعداد نقاشیتون رو به تصویر بکشید

بعد از اتمام ترم های نقاشیتون میتونید مثل بقیه هنرجوهای عزیز کافه هنر کرج وارد بازار کار بشید و از هنرتون درآمد کسب کنید

و ما هم با شبکه های اجتماعی، وبلاگها و سایتمون بهتون کمک میکنیم تا بیشتر دیده بشید

پس همین الان از هر جای کشور که هستید روی کلمه گالری نقاشی کافه هنر کرج کلیک کنید، وارد سایتمون بشید و به ما بپیوندید

#گالری_نقاشی_کرج #آموزش_نقاشی_کرج #آموزش_سیاه_قلم_کرج #آموزش_رنگ_و_روغن #آموزش_نقاشی_مجازی #نادیا_خدری #artacademy1990 #سیاه_قلم #رنگ_و_روغن #کافه_هنر_کرج #کافه_هنر

نمایشگاه شب پرستاره تهران

با حل شدن راز پرتره گم شده، دو معشوق بعد از قرن ها به هم رسیدند

,اثر ,هنر ,نقاشی ,هم ,سیاه ,کافه هنر ,بعد از ,اثر برتر ,رنگ و ,سیاه قلم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز فروش انواع راهبند و سیستم های کنترل تردد تاپ تن تاپ توفایل زمان زندگی™ || ™ TIME LIFE مجموعه دندانپزشکی آرتمان درمان 24 لرن | آموزش سئو و بهینه سازی سایت دوره آموزش فلسفه برای کودکان در شیراز Black Music طراحی سایت اجاره انواع کنسول بازی در اصفهان